724

TÜRKÇE ENGLISH

Hakkımızda

Hakkımızda

As-Çelik Yapı, İnşaat Mühendisi Ahmet Sucaklı’nın 11 yıllık mesleki birikiminden sonra ,1993 yılında kurularak faliyetlerine başlamıştır...

Bünyesindeki teknik elemanları yanında, deneyimli, işlerini iyi bilen usta ve ekipleri ile,çalışmalarına devam etmektedir.

Hizmetlerimiz genel olarak

Çok az yurt dışında ve yoğun olarak yurt içinde,birçok tesisin yapımında ,Çelik konstrüksiyon ve çelik çatı yapım hizmetleri, bina ve endüstriyel yapıların ilave çelik ara kat, çelik platform, çelik güçlendirme ile,yapılan çelik çatı ve çelik fabrika, hangar, sundurma vs. yapıların çatı-cephe panel kaplamalarının da proje ve tekniğine uygun olarak yapılması, ayrıca çelik çatı ve çelik fabrika ,çelik hangar yapıların proje lerinide yaparak, müşterilerimize anahtar teslimi hizmetler sunmaktayız.

Genel İlkemiz

İşlerin zamanında bitirilerek teslim edilmesi: Mücbir sebepler olmadıkça,çelik çatı ve çelik konstrüksiyon işlerinin zamanında bitirilememesi,hem iş vereni,hemde iş yapanı,birçok konuda zora sokacağı herkesin malumudur. Projelerin uygulanması safhasında,çalışmaları işverenle karşılıklı güven ve dialog içinde yürüterek,işlerin zamanında bitirilmesi daima hedefimiz olmuştur.

Malzeme ve işçilikte kalite: Yapılan çelik çatı ve çelik konstrüksiyon işlerinde malzeme seçiminden iyi bir işçiliğe kadar gerekli özenin gösterilmesi,ilerde oluşabilecek birçok sorunu da ortadan kaldırmanın ön şartlarındandır.

Ödeme Planları: İş ile ilgili ödeme planları yapılırken,tarafların birbirlerine,kendi imkanları nisbetinde kolaylıklarını sunması,güven ortamının pekişmesini,işlerin daha iyi yürümesini sağlayacaktır.

Çalışmalarımızı bundan sonra da sürekli araştırma ve kalite standartlarına uyarak sürdürmek hedeflerimizdendir.